promoce

Vzpomínáte si ještě na svoji promoci? Že ne? S plackou by se vám to nestalo

V lidském životě jsou okamžiky, které se hluboce zaryjí do lidského nitra. Patří mezi ně například první školní den, maturita, narození dítěte, vstup na vysokou školu anebo třeba její ukončení. Právě promoce je příležitostí, kterou je potřeba oslavit a především si ji zapamatovat. Vždyť právě fakt, že jste dokončili školu, a vrháte se do víru zaměstnání, je pro váš další život velice zásadní.

Jaké to tehdy bylo?

Někteří z nás si tento okamžik vybaví naprosto přesně. Jiní jej mají dokonce natočený na videu anebo alespoň mohou vytáhnout fotografie. Co když jsou ale fotky zasunuty opravdu hluboko a video už nejde pustit kvůli tomu, že jeho formát je zastaralý? Právě v tuto chvíli přicházejí ke slovu placky, které jste si u příležitosti své promoce nechali vyrobit. Může na nich být vyznačen datum onoho významného dne, vaše fotografie anebo třeba celý rodinný snímek, díky kterému si připomenete, jak směšně jste tehdy všichni vypadali.

Nejen placky mohou být milou vzpomínkou

U příležitosti promoce ale nemusíte nechat vyrábět jen placky na batoh. Roli vzpomínkového předmětu velmi dobře splní také magnetka na ledničku, kterou si jednoduše vystavíte, tam, kde ji budete mít nejvíce na očích.  Praktický je také otvírák s plackou, který budete denně používat, a díky tomu si tak svůj slavný den pravidelně připomínat. Výroba odznaků, které se mohou stát milou vzpomínkou, je poměrně rychlá. Od objednávky do zaslání výsledných produktů nemusí proběhnout ani týden. Paradoxně nejdelší a nejvíce pracnou částí výroby placek, je jejich návrh.

Placku si navrhnete v online prostředí

Právě proto, aby maximálně zjednodušila celý proces pro své zákazníky, přesunula většina výrobců placek návrhové prostředí na svůj web. Díky současnému automatizování všech procesů si tak svoji placku dokáže navrhnout téměř každý, dokonce i počítačový samouk. Stačí si připravit originální obrázky, promyslet do jakých barevných tónů budete chtít placku ladit anebo vybrat vhodnou fotografii a vše přizpůsobit dokonalému výsledku. Návrh placky nikdy nebyl jednodušší. Pusťte se do něj a sami uvidíte, že si s ním hravě poradíte. Opravdu se není čeho bát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup