Nenápadná bylinka, která zdravotně pomáhá

Není příliš mnoho mužů, kteří by se zajímali o bylinky. Když vám ale prozradíme, že jedna z nich může výrazně napomoci v podpoře vašeho libida, pak jistě zpozorníte. Muži totiž chtějí za dveřmi ložnice podávat ty nejlepší výkony a selhání sami sobě neodpouští.

Nenápadná bylinka, která toho hodně dokáže

Hrdinkou dnešního článku bude na první pohled nenápadná bylinka, kterou určitě znáte pod pojmem kotvičník zemní. Jde o plazivou, nízkou, jednoletou léčivou rostlinu, která pochází z písčitých pláží Japonska a Číny. V dnešní době jí ale lze potkat prakticky po celém světě, výjimečně na ní můžete narazit i v České republice.

Zvyšuje libido, ale neškodí tělu

Bylinka se skutečně může pyšnit dobrými účinky. Oproti chemií nadupanému prášku má však obrovskou výhodu – na tělo má mnohem méně nežádoucích účinků.

Kotvičník zemní zvyšuje hladinu testosteronu, díky čemuž probouzí libido a zvyšuje touhu. Mimo jiné ale zlepšuje i psychickou pohodu.

Zdraví má co nabídnout

O kotvičníku se sice poměrně často mluví právě ve spojitosti s apetitem, rozhodně mu ale nelze upřít ani další zdravotní benefity. Snižuje krevní tlak, podporuje snížení škodlivého cholesterolu v těle a harmonizuje krevní srážlivost. Je také nápomocný při léčbě zánětů močového měchýře, usnadňuje rozpouštění ledvinových kamenů a zlepšuje trávení. Chcete-li podpořit své zdraví jako takové a jako bonus ještě zvýšit apetit, je tribulus tinktura přesně tím, co by vám doma nemělo chybět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup