seduca

Zlepšete svou kvalifikaci v sociálních službách

Práce v sociálních službách je tak trochu posláním. Člověka tento obor musí bavit, naplňovat z pohledu pomoci lidem a podobně. Jestliže máte zájem o to, proniknout do tajů tohoto segmentu a stát se pracovníkem v sociálních službách nebo jen toužíte rozvíjet své znalosti a zkušenosti v již existující praxi, máme pro vás tip.

Využijte kurz pro pracovníky v sociálních službách, který vás obohatí nejenom teoreticky, ale také prakticky.

Jak vypadá takový kvalifikační kurz?

Obsahová nabídka takového kurzu je bezpochyby pestrá a všestranná. Zahrnuje všechno od běžných standardů v sociálních službách, přes základy psychologie, sociálně právní minimum, metody sociální práce až po odbornou praxi, krizovou intervenci a prevenci týrání a zneužívání osob.

Pokud budete absolvovat kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha, dozvíte se například o problematice zdravotního postižení, o péči v domácnostech a spoustu příkladů z odborné praxe. To je způsobeno tím, že takové kurzy realizují skuteční praktici.

Stačí, když vám bylo více jak 18 let, jste bezúhonní, máte ukončené základní vzdělání a jste zdravotně způsobilí. Pak se můžete stát nedílnou součástí takového kurzu.

Akreditovaný kurz pro všechny

O přístupnosti takových kurzů vypovídá například vzdělávací agentura Seduca. Ta se snaží, aby se v tomto oboru mohl vzdělávat opravdu kdokoliv. Proto nabízí příznivou cenu kurzu, umožňuje rozložit náklady kurzu na měsíční splátky a přichází s širokou dostupností. Na internetovém portálu https://www.seduca.cz/kontakt najdete bližší kontakty a dozvíte se, že kurz je realizován v podstatě po celém území České republiky, a to ve třiceti velkých městech.

Nebuďte v oblasti sociálních služeb pozadu za svými kolegy nebo naopak pronikněte do této oblasti. Tento vzdělávací kurz vám bude přínosnou pomocnou rukou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup