V Rýmařově bude cíl etapy Závodu míru

zavod

V pátek 30. května letošního roku by měl být podle předběžného plánu organizátorů v Rýmařově cíl jedné z etap Závodu míru. Etapa bude mít start v Jeseníku, bude pokračovat ve směru Ramzová –  Branná – Velké Losiny – Skřítek – Rýmařov – Dolní Moravice – Hotel Avalanche – Velká Štáhle – Břidličná – Vajglov – Rýmařov.

Zde pak příjezd po třídě Hrdinů na náměstí Míru – průjezd náměstím po severním obvodu před prodejnu CA –VA, pak mezi prodejnou a lékárnou za ulicí Radniční 2,4,6 na náměstí Svobody,  pak  ul. Sokolovskou do Janovic na  Nové Pole, Stříbrné Hory – Skály – Rýmařov – ul. Okružní – tř. Hrdinů a ještě jednou se opakuje tento okruh s novým průjezdem přes náměstí Míru.
Po druhém okruhu pak bude cíl na náměstí Míru a vyhlášení vítězů. Dojezd Etapy je naplánován přibližně na 17. hodinu. Závod je součástí Světového poháru, kategorie muži  U23 Europe Tour (muži do 23 let). Úspěšní závodníci si z něj odnášejí body do Světového poháru, a protože jsou údajně ve věku, kdy se pro ně v tomto sportu rozhoduje o další sportovní kariéře, tak bojují s velkým nasazením a zájmem. Přihlášeno je 24 družstev z celého světa, každé družstvo má minimálně čtyři doprovodná vozidla a další technická vozidla závodu. Cíl etapy tak bude pro rekonstruované náměstí Míru zatěžkávací zkouškou a generálkou na plánované oficiální otevření náměstí po rekonstrukci v první polovině června letošního roku.
Dojezd etapy Závodu míru bude jistě zajímavým zážitkem i pro řadu našich občanů a nenechají si tuto podívanou ujít.

 

Zdroj: http://www.rymarov.cz/titulni/5946-v-rymarove-bude-cil-etapy-zavodu-miru


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup