Webové stránky Turistického centra v novém kabátě

V prosinci 2013 byly spuštěny kompletně přepracované webové stránky Turistického informačního centra, které najdete na původní adrese www.icnj.cz . Webové stránky doznaly mnohých změn, které se dotkly zejména grafiky, ale i samotného obsahu.

Přehledná struktura s intuitivním ovládánímnabízí všechny potřebné a důležité turistické informace nejen v českém jazyce, ale i jazykových mutacích (angličtina a polština). Na úvodní stránce se město představuje prostřednictvím dvou videospotů. Pod jednotlivými dlaždicemi naleznete, např. informace týkající činností samotného Turistického informačního centra, resp. Návštěvnického centra včetně služeb, které nabízíme, dále informace týkající se ubytování, stravování, kulturních nebo sportovních zařízení.

Nedílnou součástí je kompletní a přehledný kalendář akcí pořádaných na území města. Sekce památek a zajímavostí poukazuje také na významné osobnosti, které jsou s naším městem úzce spjaty. O tom, že nejen město, ale i celý region Novojičínska má svým návštěvníkům co nabídnout,se přesvědčíte v kategorii Tipy na výlety neboTuristické trasy. Zajímavé záběry a pohledy na město, ať už z objektivů profesionálů nebo amatérů si lze prohlédnout ve fotogalerii. Podnikatelské informace a kontakty naleznete pod sekcí Firmy a služby a Novojičínský jarmark.

logo

Tento projekt byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 20.000,- Kč, Podpora TIC v MSK pro rok 2013.

Věříme, že se Vám naše webové stránky budou líbit a těšíme se na Vaše názory a podněty.

 
Zdroj: http://www.novyjicin.cz/cz/urad/medialni-informace/aktuality/webove-stranky-turistickeho-centra-v-novem-kabate/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup