prirodni antidiabetikum

Přírodní antidiabetikum Gurmar vám pomůže s hubnutím

Diabetes čili cukrovka patří mezi jednu z hlavních civilizačních chorob, s níž se potýká opravdu velké množství lidí. Hledáte-li přírodní lék na cukrovku, pak máme pro vás tip na gurmar. Gurmar neboli také gymnema sylvestre je rostlina využívaná v tradiční medicíně, jež se používá při léčbě diabetu. Mimo jiné gurmar v překladu znamená „ničitel cukrů“, jelikož má pozitivní vliv na snižování tělesné hmotnosti.

Účinný prostředek k léčbě cukrovky

Gurmar neboli gymnema sylvestre je považován za velice účinný přírodní prostředek k léčbě diabetu I. i II. typu. Tato bylina totiž pozitivně působí na metabolismus cukrů v lidském těle. Gurmar obsahuje řadu léčivých látek, které pomáhají udržovat normální hladinu cukru v krvi, stimulovat tvorbu inzulínu, obnovovat beta buňky slinivky břišní a zlepšit tak její činnost. Navíc užívání gurmaru nijak neovlivňuje užívání jiných léků na diabetes. V některých případech se může stát i skvělou náhradou za léky. Vysazení či snížení léků na diabetes však zkonzultujte se svým lékařem.

Gurmar má pozitivní vliv na hubnutí

Gurmar oceníte také v případě, že potřebujete zhubnout. Nadváha obecně patří mezi citlivá témata a pro mnoho lidí patří hubnutí mezi velice nelehký úkol. Nehledě na to, že obezita přináší řadu rizik na lidské zdraví. Netřeba dodávat, že obezita je často souvisejícím problémem u lidí s diabetem II. typu. V tomto ohledu je gurmar významným pomocníkem, jelikož obsahuje látky, které blokují chuť na sladké. Pravidelné užívání gurmaru tak vede k snadnějšímu hubnutí.

Jak gurmar získat?

Gurmar má však i řadu dalších příznivých účinků na lidské zdraví. Například pomáhá se snížením hladiny cholesterolu v krvi. Dále pomáhá proti zubnímu kazu a podporuje metabolismus.

Gurmar můžete užívat například ve formě doplňku stravy Glukovital na hubnutí, který je k dostání na e-shopu Herbavis.cz. Na tomto e-shopu najdete řadu dalších léčivých bylin, které mají příznivý vliv na lidské zdraví, a to včetně proslulých peruánských bylin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup