maxima

Odhad nemovitostí online není ničím nereálným

Pokud se chystáte prodat nemovitost nebo s ní podobně nakládat, určitě asi správně tušíte, že vás čeká odhad ceny nemovitosti. Bez něj se takové úkony provádí velice špatně. Hned na úvod vás můžeme upozornit na jednu podstatnou věc, zapomeňte na odhad ceny bytu, domu nebo pozemku svépomocí. Takové věci se jednoduše nevyplácí.

Není odhad jako odhad

Nutno podotknout, že odhad ceny pozemku, bytu a domu je třeba provádět skutečně důkladně, abyste se ve výsledku neokradli o peníze. Z toho jasně plyne, že podobné úkony by měl realizovat jen zkušený profesionál. V ideálním případě realitní kancelář, která zohlední všechny aspekty ovlivňující cenu. Mezi ně patří nejenom technický stav nemovitosti, ale také lokalita a mnohé další věci.

Věděli jste ale o tom, že dnes už kvůli takové službě nemusíte chodit na pobočku realitní kanceláře a zdlouhavě cokoliv řešit? Ano, odhad nemovitostí online provádí například realitní společnost Maxima. Profesionál zakládající si na individuálním přístupu k zákazníkovi, vysoké profesionalitě a nadstandardních službách.

Co všechno vám Maxima nabízí?

Získat můžete odhad ceny domu, bytu či pozemku, aniž byste udělali krok ze svého příbytku. To znamená, z pohodlí vlastního obydlí. Odhad nemovitostí je realizován za základě vyplněného online formuláře na internetu. Stačí vyplnit několik základních, avšak důležitých informací pro realizaci odhadu a tím to pro vás končí. Odhad ceny nemovitosti vám následně přijde na e-mail. A v podání realitní kanceláře Maxima zcela zdarma. To je jeden z dalších bonusů, s nimiž se u tohoto specialisty setkáte. Zároveň si můžete být jisti, že jde o nezávazný cenový odhad nemovitosti.

Jestliže potřebujete řešit odhad nemovitostí libovolného charakteru, obraťte se na společnost Maxima, která vám v tomto směru bude opravdu nápomocna. Stačí jen vyplnit příslušný online formulář.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup