Mateřská školka v Praze dopřeje nejlepší vzdělání

Doby, kdy jste museli dát své dítě do státní mateřské školky, jsou naštěstí zcela pryč. Dnes se naštěstí začínají zakládat i soukromé mateřské školky, které nabízejí mnohdy kvalitnější péči i vzdělání. Za tuto službu si budete muset připlatit, ale jako správný rodič byste svému potomkovi měli dopřát to nejlepší možné vzdělání. On vám to jednou určitě vrátí.

Kdo v mateřské školce působí?

Mateřská školka Praha disponuje pouze vyškoleným personálem, který má dlouholeté zkušenosti v práci v podobném zařízení. Velkou výhodou je vytváření rodinného prostředí, do nějž se budou děti těšit. Odpadnou vám tedy starosti s tím, že se synovi nebo dcerce do školky nechce. Vy a vaše ratolesti se zde setkáte s příjemným a velice přátelským prostředím, což umožní nerušený a přirozený vývoj dětské mysli.

materska skolka

Jaké aktivity děti plní?

Mimo standartního plnění ŠVP pořádá mateřská školka Praha i několik celoročních aktivit, které slouží k lepšímu a hlubšímu rozvoji mysli i senzomotorických schopností. Děti se tak už ve školce seznamují se základními slovíčky z angličtiny a systematicky pracují s rodilým mluvčím. V tomto věku mají totiž velkou schopnost se cizí jazyk rychle naučit. Dále jsou k dispozici kurzy plavání nebo tenisu, které jsou zase dobré pro pohybové schopnosti dítěte.

Děti se účastní i ozdravných pobytů

Celoroční aktivity se ovšem po čase omrzí, a tak je nutné přijít s něčím originálním. V jarním období se tedy děti podívají do Mariánských lázní na ozdravný pobyt, kde je program zaměřen nejen na posílení imunity, ale také na zábavu a atraktivní činnosti. Samozřejmostí jsou i zimní zájezdy do hor, konkrétně do oblasti Krkonoš. Zde je pochopitelně dovolen i doprovod rodičů, kteří si tak mohou s dětmi užít spoustu zábavy.

Soukromá mateřská školka patří k tomu nejlepšímu, co svému dítěti můžete poskytnout. Nezaměřuje se totiž pouze na rozvoj pár aktivit, ale podporuje talent vašeho synka či dcery globálně v co nejvíce oblastech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup