Jak probíhají tandemové seskoky padákem

Tandemový seskok je odvětví parašutismu. Pasažér je připoután ke zkušenému instruktorovi, neskáče tedy sám a seskok je plně bezpečný a vhodný téměř pro kohokoliv, pokud splní podmínky umožňující právě bezproblémový seskok. Tandemové seskoky padákem představují adrenalinový zážitek, který si uchováte na celý život. Pokud chcete mít svůj seskok i zdokumentovaný, není to žádný problém. Je možné nechat si pořídit i nahrávku, alespoň vám budou přátelé věřit, že jste se k tomu skutečně odhodlali. Není se čeho obávat, pokud vám nedělají problémy výšky, je seskok naprosto bezpečným. Po celou dobu ho vede zkušený instruktor, ke kterému je pasažér připoután. Skok ze čtyř tisíc metrů tak může začít.

Kdo si může užít seskoky padákem

Tandemové seskoky padákem jsou určeny pro každého ve věku od 8 až do 100 let. Váha jedné osoby však nesmí překročit 100 kilogramů. Je potřeba mít na paměti, že ve výšce 4000 metrů je k dispozici až o 40 procent méně kyslíku, takže osoby trpící na onemocnění srdce nebo vysokým krevním tlakem by měly mít seskok posvěcený od svého ošetřujícího lékaře.

Tandemové seskoky padákem

Seskoky se nedoporučují ani osobám s dýchacími problémy a taktéž těm, které se léčí s duševními chorobami. Přece jen instruktor potřebuje mít na starosti člověka, který s ním bude plně spolupracovat, bude se soustředit, a hlavně nezačne zničehonic panikařit.

Tandemový seskok padákem jako zážitek na celý život

Pokud chcete rozproudit krev ve svých žilách, je tandemový seskok padákem skvělým adeptem. Při výskoku z letadla mějte vždy otevřené oči, profesionálové tvrdí, že právě tento okamžik je to nejkrásnější na celém seskoku, protože skáčete do naprostého neznáma, a to ve výšce 4000 metrů. Poté vás společně s instruktorem čeká téměř minutový let volným pádem, než se otevře padák. S padákem se už připravte na několik minut trvající cestu dolů až na zem. A nezapomeňte se kochat, uvidíte svět z ptačí perspektivy.

Troufnete si?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup