africke svicky

Také tak milujete praktické dárky?

Další narozeniny či výročí před vámi a vy už zase přemýšlíte nad tím, co koupit? Vezměte jed na to, že rozhodně nic nezkazíte praktickým dárkem, který vhodně doplní interiér obdarovaného a zároveň mu umožní si více užít některý z příjemných aspekt života. Jaké praktické dárky udělají radost a jak je vhodně zvolit?

Volba podle místnosti bytu

Jestliže nevíte, co koupit, začněte přemýšlet a představovat si po jednotlivých místnostech, co by asi obdarovaný potřeboval. Pro nadšence do vaření bude praktickým dárkem, který udělá radost kolekce nádobí anebo třeba kávovar. Krásným dárkem vhodným do kuchyně se mohou ale stát také nejrůznější šálky, sklenice anebo dokonce termohrnky různých tvarů. Do koupelny se potom hodí měkké ručníky a osušky, ale také praktické dózy, mýdlenky, nejrůznější kalíšky a kartáčky a další drobné doplňky. Jestliže razíte heslo, že praktičnost je nade vše, zkuste jej tentokrát trochu opomenout a při výběru praktického dárku, který se hodí do obývacího pokoje, vsaďte třeba na originální květináč anebo ručně dělané svíčky, které interiér nejen zkrášlí, ale také mu dodají punc originality.

S dárky do ložnice buďte opatrní

Opatrnost je opravdu na místě především v případě, kdy vybíráte dárek pro manželku či přítelkyni kamaráda. Rozhodně ale nešlápnete vedle, pokud zvolíte praktický lapač snů anebo třeba designový obrázek. Ten se ostatně hodí i do chodby či vstupní haly. Tam najdou uplatnění ale i věšáky nejrůznějších barev a provedení, již zmíněné ručně dělané svíčky, ale také praktická zrcadla. Dárkem, kterým rozhodně nadchnete, a který se zároveň hodí prakticky všude, jsou kyvadlové hodiny. Jejich pravidelné odbíjením se stane určitou originální formou odměřování času, na kterou si po čase každý rád zvykne. Kam by je mohl umístit ten, komu je hodláte darovat?  Hodí se jak do vstupní haly, tak do obýváku, ale třeba i kuchyně.

Nemůžete se rozhodnout?

Nemáte pořád jistotu, že dárek, který jste vybrali, bude tím pravým? Pak sáhněte po dárkovém poukazu na nákup zboží v konkrétním obchodě a nechte to na obdarovaném. Ať si vybere, co se mu líbí. Nezapomeňte poukaz ale stylově zabalit, aby jeho rozbalování budilo stejnou vášeň a zvědavost jako v případě pevného dárku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup