podlahove topeni

Spojení anhydritové podlahy a podlahového topení je dokonalé

Stavíte nebo rekonstruujete svoji nemovitost? Pak se ve fázi úpravy podlahy zastavte a důkladně zamyslete. Pokud se vaším logickým cílem staly anhydritové podlahy, neměli byste podceňovat ani způsob vytápění. Tento stavební materiál si totiž velice úspěšně rozumí právě s podlahovým vytápěním.

Druhy podlahového topení

Pokud uvažujete o tom, že budete instalovat podlahové topení pod anhydrit, máte pochopitelně na výběr. Volit můžete ze dvou odlišných technologií, přičemž každá z nich přináší trochu jiné výhody.

  • Elektrické podlahové topení
  • Teplovodní podlahové topení

Když se rozhodnete pro elektrické podlahové topení, můžete se těšit na velice jednoduchou a rychlou montáž. Ani vstupní investice nebude patřit k velikým a ve výsledku získáte nižší sazbu elektřiny. Co se týče ovládání a regulace, elektřina opět vítězí.

U teplovodního topení naopak oceníte následný ekonomický provoz. Tuto variantu navíc můžete kombinovat s jinými druhy vytápění. Ani z pohledu zdroje tepla se nemusíte příliš omezovat. Často se používá plynový kotel, elektrický kotel, tepelné čerpadlo nebo krb s výměníkem.

Příjemné teplo od nohou

Díky vynikající tepelné vodivosti je použití anhydritové podlahy a podlahového topení ideální volbou. Tento stavební materiál je zkrátka skvělý stejně, jako mnohá jiná stavební chemie. Ve prospěch anhydritu totiž hovoří i další vlastnosti, jakými jsou mechanická odolnost, čistota a rychlost realizace, samonivelace a minimální smršťování.

Pokud chcete provést instalaci podlahového topení správně, což platí i o kvalitním vylití anhydritové podlahy, obraťte se na zkušené odborníky. Navštivte internetový portál anhydrit-podlahy.cz, kde se dozvíte více a mimo to získáte i zajímavou cenovou nabídku. Anhydrit a podlahové topení jdou zkrátka ruku v ruce, o tom nemějte žádných pochyb.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup