Potřebujete v Praze uspořádat školení, seminář či větší konferenci?

Pro školení či semináře se nějaké prostory najdou vždy. Pokud však budete hostit větší množství lidí, nevyhoví vám samozřejmě všude. Větší prostory pro větší akce však naštěstí pochopitelně nalézt lze, tím spíše v hlavním městě. Nabídnou také veškeré potřebné zázemí a zkušenosti i asistenci při organizaci společenských událostí.

Technické zázemí i catering

Využít můžete služeb hotelu Belvedere Praha, který vám v rámci konference může nabídnout i cateringové služby. Obědy a večeře mohou být formou rautů nebo servírovaného menu. Využijete-li tento konferenční sál v Praze, tak vám nabídne celkovou kapacitu 400 osob, která je rozdělena do trojice konferenčních místností. Největší je Společenský sál, kde jsou dva bary, a dokonce i taneční parket. Pro menší akce je tady Salónek Letná a nové multifunkční konferenční centrum Club Memphis.

Samozřejmostí je pochopitelně technické zázemí, které je pro pořádání tohoto typu akcí nepostradatelné. Vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu je očekávatelné, ale kromě toho zde můžete využít:

  • Dataprojektor s promítacím plátnem
  • Flipchartovou tabuli
  • Systém ozvučení s mikrofonem
  • Tlumočnické kabiny

Jak je tedy patrné, zázemí je zde pro všechny druhy akcí, včetně těch mezinárodních, kdy by bylo nutno překládat do více jazyků. Rozhodnete-li se zde pro pronájem konferenčních prostor v Praze, hosté mají k dispozici parkování v garážích hotelu. S ohledem na omezené kapacity mohou ale využít také parkovací místa v okolí hotelu na Praze 7.

Ubytování v hotelu

Využijete-li také možností ubytování v hotelu, nabízí se 149 moderně vybavených pokojů. Nově zrekonstruovaných je 14 pokojů a junior suitů s nadstandardním vybavením. Hotelová restaurace má širokou nabídku mezinárodní kuchyně, takže hosté nebudou mít problém s výběrem. Pro přípravu jídel se využívá čerstvých sezónních surovin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup