Pojištění domácnosti – proč ho „musíte“ mít?

V České republice si každý musí platit zdravotní pojistku, pokud má automobil, tak ještě povinné ručení. Ochrana majetku skrze pojištění je nepovinná, což má za následek jediné.  Stále velké procento lidí pojištění domácnosti sjednáno nemá a tak velmi riskuje, že se dostane do obrovských finančních problémů. Je to i váš případ? Zamyslete se nad svým jednáním a změňte ho!

Za několik tisíc ročně jistota ochrany všeho

Pojištění domácnosti je tu od toho, aby chránilo všechny movité věci, které jsou ve vašem vlastnictví, a máte je doma. Jedná se například o nábytek, koberce, televizor, počítač a také cennosti a peníze. S pojistkou máte jistotou, že v případě poškození, zničení či odcizení věcí dostanete vyplacenu náležitou finanční kompenzaci.

Nemáte pojistku? Nedostanete nic a ještě budete muset řešit, kde na nové věci vzít peníze. Pojistka není vůbec drahá. Cena se odvíjí od velikosti obytné plochy a od částky, na kterou se pojistíte. Právě v určení hodnoty se často chybuje. Klienti si mnohdy nastaví částku nižší, jenže v tom případě bude nízká i kompenzace. Je nejlepší si udělat čas a pěkně s pomocí kalkulačky spočítat hodnotu každé věci, konečný součet je ideální částka, na kterou se pojistíte.

Chcete mít jistotu, že pojistku nastavíte správně? Přečtěte si dokladně tyto všeobecné podmínky pro pojištění domácnosti.

Porovnání se vyplatí

Dnes se dá během několika minut sjednat pojištění domácnosti online. Nikam ale nespěchejte a udělejte si porovnání nabídek. Sledujte, jaké bonusy pojišťovna nabízí, cenou se pojistky příliš neliší. Právě nabídkou bonusů boduje ERGO pojišťovna, a.s. Každý klient u ní k pojištění domácnosti získá:

  • pojištění občanské odpovědnosti do 3 000 000 Kč zdarma,
  • asistenční službu 24 hodin denně,
  • pojištění bez limitů na elektroniku, sklo a stavební součásti.

Co můžete udělat více?

Kromě domácnosti si pojistěte také nemovitost. Co vše pojištění nemovitosti kryje? Podrobně se tématu věnuje tento článek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup