Novinky týdne 9. – 13. 12. 2013

Bezepecnyregion.eu

V úterý 10. prosince 2013 se na Velíně FN Brno uskutečnila tisková konference, jejímž cílem bylo představit zástupcům médií projekt Bezpečný region – Zdravotnictví, jehož je FN Brno vedoucím partnerem. Hlavním přeshraničním partnerem je FN Trnava a dalšími partnery FN u sv. Anny v Brně a ZZS JmK.

 

Pozvánka na Den otevřených dveří na Radiologické klinice FN Brno

V úterý 17. prosince 2013 se v době od 14.00 do 18.00 hodin bude na vybraných bohunických pracovištích Radiologické kliniky FN Brno konat Den otevřených dveří. Slavnostní zahájení se uskuteční ve foyer, 2. NP, pavilon L.

DEBRA ČR pokřtila již IV. kalendář 12 plus 12

Sdružení DEBRA ČR pokřtilo nový charitativní kalendář 12plus12 podporující pacienty, kteří trpí vzácnou nemocí motýlích křídel. Kmotry čtvrtého ročníku se stali Olga Joklová, Karel Schwarzenberg a Jiří Langmajer. „Jsem ráda, že jsme mohli představit už čtvrtý ročník projektu. Kampaň 12plus12 považujeme totiž za nesmírně důležitou,“ říká patronka sdružení DEBRA ČR Jitka Čvančarová a dodává: „Velký význam má samozřejmě finanční aspekt, jelikož sto procent výtěžku z prodeje kalendářů jde na financování služeb, které DEBRA ČR realizuje pro podporu pacientů s EB. Snad ještě důležitější je ale aspekt osvětový. Za poslední roky, kdy na kampani pracujeme, se nám podařilo nad tématem nemoci motýlích křídel otevřít celospolečenskou debatu a pomalu z něj tak setřít punc určitého tabu, a tedy i hrozbu sociálního vyloučení pro lidi, kteří touto vzácnou chorobou trpí. I proto jsme za letošní téma zvolili blízkost. Chtěli bychom ukázat, že není potřeba se našich pacientů bát a že i objetí, byť vzhledem ke křehkosti jejich kůže opatrné, jim uleví.“

www.12plus12.cz.

 

XVI. ročník halového turnaje Svatoanenské ligy v Pohořelicích

Už po šestnácté se minulou sobotu 7. prosince 2013 konal předvánoční futsalový turnaj účastníků Svatoanenské ligy v Pohořelické hale. Naše bohunické mužstvo hrálo ve velmi okleštěné sestavě, kdy na poslední chvíli odřeklo několik klíčových postav naší sestavy. Základní část se hrála dvoukolově každý s každým, výsledkem bylo první místo v tabulce. Následovalo semifinále, ve kterém jsme zvítězili nad týmem Orchis (nem. u sv. Anny). Ve finálovém zápase jsme si hladce poradili 3:0 s týmem Bjanconeri (Nem. u sv. Anny). Letošní turnaj vyhrál a jako první v historii ligy podruhé získal double náš tým Bohunic.

Kvůli nemoci nemohl do turnaje nastoupit kapitán mužstva pan prof. MUDr. Martin Smrčka, Ph.D., MBA, jeho post ale plně nahradil čtrnáctiletý syn Filip Smrčka, který byl vyhlášen jako jeden z nejužitečnějších hráčů celého turnaje.

Sestava Bohunic: trenér prof. MUDr. Martin Smrčka, Ph.D., MBA (NCHK), Patrik Dymanus (SB), Mgr. Jozef Žúbor (PK), Michal Žúbor, Dis (IKK), Tomáš Urban (host TJ Sokol Radostice), Bc. Ladislav Baťalík (RHO), Filip Smrčka (Zbrojovka Brno)

Pozvánka na promoakci výrobků VICHY, LA ROCHÉ-POSAY a INNEOV

Lékárna FN Brno, PMDV, pavilon X (DTC) zve v úterý 17. prosince 2013 od 9.00 do 14.00 hodin na promoakci výrobků VICHY, LA ROCHÉ-POSAY a INNEOV

  • určování typu pleti s kosmetickou poradkyní (měření fototypu a hydratace pleti)
  • ke každému nákupu přípravků Vichy, La Roché-Posay a Inneov dostanete dárek

 

 

Zdroj: http://www.ksmeka.cz/novinky-tydne-9-13-12-2013/t4666


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup