infozcech.cz ergo cz 01

Náročné povolání versus pojištění odpovědnosti zaměstnance

Máte velkou hmotnou zodpovědnost, sedíte v práci často za volantem osobního vozu na služebních cestách? Potom je namístě uvažovat o vhodné pojistce, už jen pro onen pověstný klid duše, s nímž se pak pracuje lépe a snadněji. Přemýšlíte také o něčem podobném? Výhodou je, že si můžete sjednat smlouvu nejen sami za sebe, nýbrž také za celý pracovní kolektiv, což pak usnadní papírování a další starosti. Jedna z variant pojistky přímo počítá také s řidiči z povolání.

Velmi nízká spoluúčast je samozřejmostí

Pokud to bude uvedeno v pojistné smlouvě, může být případná spoluúčast maximálně na hranici pěti tisíc korun. Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu přináší také další atraktivní výhodu. Víte, že platí celosvětově? Pro ty, kteří jsou kvůli práci poměrně často za hranicemi, jde potom o velmi zajímavou variantu. Smlouva totiž platí na všech kontinentech a ve všech zemích, bez dalších příplatků nebo také různých dodatků. Dojde k pojistné události? Potom je vyřízení rychlé a bezproblémové, čekání přeci nemá nikdo rád, zvláště v dnešní online době.

Několik různých variant pro všechny

Varianta nesoucí jméno Standard bude univerzálem pro všechny, pojišťovna si nebude ověřovat ani konkrétní pracovní zařazení, čímž se usnadní formality při vyřizování. Pojišťovna ERGO nabízí i tarif Řidič PLUS, jenž je určen všem, kdo mají služební vůz a používají jej po dohodě se zaměstnavatelem také pro soukromé účely. Nejvyšší možná pojistná částka činí 500 tisíc korun.

A co výluky? Jistě, i ty se musí vzít v úvahu, protože škoda, kde se prokáže úmysl nebo vliv alkoholu, pod žádnou pojistnou ochranu ani spadat nemůže, to je už nepsaná klasika moderní doby. Pro někoho jde možná o novinku, ale toto pojištění je stále populárnější nejen na rizikových pracovištích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup