Lákavá nabídka pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Praze

Rozhodli jste se do hlavního města vyrazit na výlet? Nebo vás sem poslal šéf na služební cestu? Či se vám Praha zalíbila natolik, že jste se rozhodli zde „zapustit kořeny“? Pokud ano a budete shánět ubytování, máme pro vás inspiraci. Zjistili jsme, kde je možné se v metropoli ubytovat za nízkou cenu a pozor – na strategickém místě, odkud je to jen několik minut do centra.

Výhodně na jednu noc i celý rok

Cenově atraktivní ubytování v Praze nabízí multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová. Nachází se na Praze 10, jen kousek od stanice metra Skalka.

Pro krátkodobé ubytování můžete využít tyto varianty:

Hotelové pokoje – připraveny jsou dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny vlastní kuchyňkou a komfort zvyšuje LED televize, k dispozici je dokonce minibar.

Apartmány – Rezidence nabízí několik stylově zařízených apartmánů. Všechny mají vlastní sociální zařízení, televizi a kuchyňku.

Penzion Praha – v nabídce jsou 1, 2 a 3 lůžkové pokoje se základním vybavením. Pokoje jsou řešeny buňkovým systémem – dva sousedící pokoje mají společné sociální zařízení a chodbičku.

Hostel – Rezidence nabízí i cenově výhodné ubytování v pokojí hostelového typu. Opět mají buňkové řešení a jsou ideální volbou, pokud míříte do Prahy jen na několik dní. Tyto pokoje je možné si pronajmout i dlouhodobě. Jestliže se ubytujete na více jak 14 dní, cena klesá až na 149 Kč/ noc!

Nabídka dlouhodobého ubytování

Možný je pronájem bytu Praha o dispozici 1+kk nebo garsoniéry. Nájemné se platí pouhých 9 500 nebo 10 500 Kč, a to včetně poplatků. Smlouva se uzavírá na 12 měsíců a v bytě mohou bydlet maximálně 3 osoby.

Jestliže se chcete v Praze usadit a chcete nemovitost koupit, nabídka Rezidence Topolová vás mile překvapí. Aktuálně jsou v prodeji zrekonstruované byty v 8. patře. V tomto případě se nevyplácí dlouho čekat. Pokud jste to ještě neudělali, zjistěte si, jestli vám banka poskytne hypotéku a odhodlejte se k nákupu. Byty jsou vhodné i jako startovací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup