Kentoya představila nové modely skútrů

Značka Kentoya patří celosvětově mezi největší a nejznámější výrobce malých dvoukolových motorových vozidel – skútrů. Na trhu má tradici déle než 21 let a své současné dominantní postavení si získala především snahou o maximální vývoj technologií využívaných ve skútrech a také neustálým doplňováním nabídky. Ani nyní Kentoya nepřestává vyvíjet a nabízet nové modely a v posledních týdnech opět představila světu nové modely skútrů. Jaké to jsou?

Moto Broadway 125 4T

Motocykl Broadway 125 4T sama společnost Kentoya označuje za novou vlajkovou loď současné nabídky skútrů. Karoserie je konstruovaná a navržená pro maximální komfort a pohodlí nejen pro řidiče, ale díky komfortnímu sedadlu i pro spolujezdce. Pohodlnou a bezpečnou jízdu ještě umocňuje vysoký štít pro dokonalou ochranu před větrem a deštěm. Pro větší komfort byl do samotného motocyklu zabudován i flash přehrávač s vestavěnými reproduktory. S tímto skútrem rozhodně zabodujete i na každoročním srazu skútrů. Více o této akci ZDE.

Hammer II 125 4T 2016

Skútry s označením Hammer nejsou v nabídce Kentoya novinkou, ale spíše následovníky. Následovníky velmi populárních Hammerů první generace, které si zakládaly zejména na robustním vzhledu skútrů vhodných do terénu. Co se týče charakteristických znaků konstrukce skútru, většina jich byla ponechána. Hammer v druhé generaci ale nabízí vylepšení ve větším prostoru, možnosti větší hravosti a ovladatelnosti jízdy. Lepší pocit z jízdy nabízí zcela nový motor o výkonu téměř 9 koní.

Kentoya ale není jen výrobcem skútrů

Společnost Kentoya ale nepůsobí jen v oblasti výroby skútrů. Před několika měsíci se rozhodla také obohatit trh i jinou kategorií dvoukolových dopravních prostředků. Tentokrát se ale jedná o elektrokola. I přestože elektrokola Kentoya mají za sebou jen několik měsíců na našem trhu, díky svým konstrukčním kvalitám a vyspělé technologii si získávají u odborníků i veřejnosti vysokou popularitu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup