Informace o dopravním opatření v souvislosti s „Velkou jarní cyklojízdou"

      

V sobotu 26. dubna 2014 v době od 15.30 do cca 17.00 hodin projede po některých hlavních komunikacích v Praze „Velká jarní cyklojízda“. Vzhledem k předpokládanému počtu cyklistů cca 4 000 dojde postupně na trase jízdy k omezení automobilové dopravy na dobu cca 30 minut. Žádáme proto řidiče, aby se plánované trase cyklojízdy v uvedené době pokud možno vyhnuli.

  • 23. duben 2014

Cyklojízda má start na nám. Jiřího z Poděbrad a cíl ve Stromovce a je naplánována po trase: Vinohradská, Třebízského, Slezská, nám. Míru, Anglická, Žitná, Štěpánská, Václavské nám., Opletalova, Hybernská, Wilsonova, Ke Štvanici, Těšnovský tunel, nábř. L. Svobody, Dvořákovo nábř., Na Rejdišti, nám. J. Palacha, Mánesův most, Kosárkovo nábř., nábř. E. Beneše, nábř. Kapitána Jaroše, Štefánikův most, Lannova, Řásnovka, Klášterská, Dvořákovo nábř., nábř. L. Svobody, Těšnovský tunel, Ke Štvanici, Wilsonova, Hlávkův most,  Bubenská, Veletržní, Dukelských hrdinů.

V době průjezdu cyklistů dojde na některých komunikacích na trase také ke krátkodobému omezení provozu městské hromadné dopravy.

Pořadatelem cyklojízdy je občanské sdružení Auto*Mat.

Zdroj: http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistrat/tiskovy_servis/tiskove_zpravy/informace_o_dopravnim_opatreni_v_22.html