guarana

Dostatek spánku a tekutin dokážou při hubnutí zázraky

Pokud se snažíte zhubnout, můžete si dopřát dostatek spánku a hydrataci, což jsou dvě klíčové složky, které vám mohou pomoci. Mnoho lidí si myslí, že při hubnutí je třeba se zaměřit především na snižování kalorií, ale nedostatek spánku a vody může vaše úsilí sabotovat.

Jak dlouho spát, když chcete zhubnout

Když se snažíte zhubnout, snažte se spát alespoň 7-8 hodin denně. A nezapomeňte během dne pít dostatek tekutin – nejlepší je voda, ale vhodnou volbou je také neslazený čaj. V oblasti pitného režimu si dejte pozor na kávu, která organismus naopak odvodňuje a není možné ji počítat do pitného režimu. Dostatek odpočinku a hydratace pomohou udržet váš metabolismus ve vysokých obrátkách a pomohou vašemu tělu spálit více kalorií. Takže až se příště budete cítit unavení nebo hladoví, sáhněte jako první po sklenici vody.

Pijte hodně tekutin

Je důležité pít dostatek tekutin po celý rok, ale v létě je to naprosto zásadní. Když je horko, více se potíme a ztrácíme více tekutin. Proto je v létě tak důležité zůstat hydratovaný. Dehydratace navíc může způsobit, že se budete cítit unavení a pomalí, což vám ztíží dodržování plánu hubnutí. A jak lépe hydratovat tělo než osvěžujícím ovocným džusem nebo ledovým čajem? Obojí vám bude chutnat, a zároveň vám poskytne velké množství minerálních látek a vitamínů. Základem pitného režimu nejen v létě by ale měla zůstat čistá pramenitá voda. Kohoutková voda je v České republice bedlivě kontrolována a na její kvalitu se můžete spolehnout.

S hubnutím pomohou i doplňky stravy

Všichni víme, že pro hubnutí je důležitá zdravá strava a pravidelné cvičení. Někdy však potřebujeme k dosažení svých cílů trochu pomoci. Právě v tomto případě přicházejí na řadu doplňky stravy na hubnutí. Dávejte přednost těm, které obsahují jihoamerickou guaranu. Ta je pověstná svým pozitivním působením na zrychlení lidského metabolismu, a zároveň vám dodá tolik potřebnou energii. Vitamíny A, C, E a B2 chránící buňky před oxidačním poškozením obsahuje i méně známé ovoce acai. Pozor si ale dejte na to, že některé doplňky stravy není vhodné konzumovat při hubnutí v těhotenství. Proto vždy pečlivě čtěte příbalový leták a řiďte se pokyny v něm uvedenými.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup