Curling poprvé v Ostravě

ostravaVůbec poprvé v Ostravě si příznivci curlingu mohou po celý duben vyzkoušet na vlastní kůži nástrahy mladého olympijského sportu, který je nastálo zařazen do programu ZOH od Nagana 98. Díky projektu Ostrava – evropské město sportu 2014 se ledová plocha v hale č. 2 zimního stadionu Sareza v Ostravě-Porubě změnila v curlingový ráj.

K dispozici jsou tři regulérní dráhy, samozřejmě s originálními kameny, metličkami a ostatním příslušenstvím. Zájemcům o hru si stačí vzít s sebou vhodnou čistou obuv a teplé sportovní oblečení. K dispozici je bufet, nejen k občerstvení, ale také k příjemnému sledování hry.

O začínající curlery se postará vyškolená obsluha, která bude při provozu curlingu vždy přítomna. Zájemci si budou moci zahrát podle pravidel, kdy se proti sobě postaví dva čtyřčlenné týmy. Společnost Sareza připravuje curlingové teambuildingové akce např. pro ostravské firmy. Curling může být zajímavým zpestřením pro obchodní partnery, přátele či zaměstnance. Podle objednávek, které zájemci již provedli, se už teď dá říct, že zájem o curling bude v Ostravě obrovský.

Curlingové dráhy v Ostravě-Porubě byly slavnostně otevřeny 1. dubna. Informace o způsobu rezervace, ceník a další doporučení, které umocní zážitek z moderního sportu, kterému se všude na světě říká curling, zájemci najdou na www.sareza.cz.

Zdroj: http://www.ostrava.cz/cs/o-meste/tiskove-zpravy/curling-poprve-v-ostrave


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup