katastralni mapa

Aplikace GeoPas.cz je rozšířením katastru nemovitostí

Klasický katastr nemovitostí zná bezpochyby každý. Je to online portál sloužící pro vyhledávání sousedních parcel, pozemků a podobně. Jestliže vám příliš nevyhovuje rozhraní běžného katastru nebo chcete získat nějaké ty informace navíc, vsaďte na novodobé nahlížení do katastru. Za ním se skrývá projekt GeoPas.cz. Ten sice nenahrazuje běžnou agendu katastru nemovitostí, je však jeho praktickým a přínosným rozšířením.

Co všechno získáte navíc?

V první řadě to bude přehledné prostřední. Vypíchnout lze určitě snadnou ovladatelnost a rychlost. Uživatelské rozhraní je výjimečné, ať už se zaměříte na jakékoliv katastrální území. To vše v designově příjemném kabátku. Jestliže chcete vědět, jaké data navíc vám GeoPas.cz přináší oproti běžnému katastru nemovitostí, zde je malá ochutnávka.

  • Voda a geologie
  • Občanská vybavenost
  • BPEJ/LPIS
  • Životní prostředí

Když se nad tím tak zamyslíte, zjistíte, že s těmito údaji lze celkem dobře pracovat. Hodí se vám při výběru budoucí stavební parcely a v mnoha dalších situacích. A je v podstatě jedno, zda hledáte Kladno katastrální území nebo dáváte přednost nějakému jinému. Vždy se dopracujete k požadovaným výsledkům, které jsou upotřebitelné kdekoliv.

Katastrální mapa, kde nic nechybí

Přehledné údaje jsou jednou věcí, tou druhou je pak uspořádaná katastrální mapa. V ní si můžete zobrazit výše popisované vrstvy, včetně ostatních. Dostupné jsou i praktické nástroje, s nimiž se dopracujete k požadovanému výsledku. Možnosti využití projektu GeoPas.cz jsou zkrátka neomezené.

Když se tedy řekne katastr nemovitostí, zapomeňte na ten klasický a vyzkoušejte přednosti zmiňovaného projektu přinášejícího mnohá rozšíření. Spolehnout se můžete na správnost a aktuálnost dat, což dokazují odkazy na RÚIAN a katastr nemovitostí. Tohle všechno si můžete vyzkoušet na vlastní kůži.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup