Změna objízdné trasy (úplné uzávěry silnice II/449 Ondřejov- Valšovský Žleb)

objizdka

Řidiči pozor – v úterý 21.1.2014 dojde ke změně  a přeznačení dopravních značek na silnicích objízdné trasy (úplné uzávěry silnice II/449 Ondřejov- Valšovský Žleb)

  • osobní vozidla a vozidla do 7,5 t  (nová objízdná trasa)

objízdná trasa bude z části totožná s původní objízdnou trasou pro nákladní dopravu (vozidla nad 7,5 t)  a je vedena následovně Uničov-Šternberk-Ondrášov u Moravského Berouna-Dětřichov-Valšov-Břidličná za obcí Velká Štáhle (technoplyn) se odbočí vpravo na obec Malá Štáhle a odtud vlevo po silnici I/11 do Rýmařova.

  • vozidla nad 7,5 t  (stávající)

objízdná trasa bude totožná s původním návrhem a je vedena následovně Uničov-Šternberk-Ondrášov u Moravského Berouna-Dětřichov-Valšov-Bruntál-Rýmařov.

  • autobusy (nová objízdná trasa)

nová trasa vede z původní objízdné trasy od křižovatky u Jiříkova vpravo (silnice III/4456 x silnice III/4455) po silnici III/4455 přes Jiříkov do Kněžpole (křižovatka silnice III/4455 x silnice II/445) a zde vlevo na silnici II/445 a pokračuje směrem na obec Stránské (křižovatka silnice II/445 x silnice III/4456), kde se napojí na původně stanovenou objízdnou trasu silnice III/4456 před obcí Stránské.

Hrad Sovinec zůstává přístupný po stávajících vyznačených objízdných trasách.

Zdroj: http://www.rymarov.cz/titulni/5928-ridici-pozor-zmena-objizdne-trasy-uplne-uzavery-silnice-ii449-ondrejov-valsovsky-zleb


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup