Výjimečný dar výjimečných dárců

Konsorciu dárců pod taktovkou brněnské restaurace Borgo Agnese se podařilo získat 444.444,- Kč na modernizaci přístrojové techniky a vybavení pokojů malých pacientů Kliniky dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie (KDCHOT) FN Brno.

Základ pro největší finanční dar soukromých dárců v historii brněnské dětské nemocnice položil výtěžek z dražby konané u příležitosti oslav 5. narozenin restaurace Borgo Agnese. Zúčastněné společnosti (skupina MAGNUM, U plus U, spol. s r. o., Keraservis Group a.s., bizbuzz, s.r.o., Renocar, Top Store a MEDIATERRANEAN TRADING CENTER OY, s.r.o) se akci rozhodli podpořit dalšími finančními prostředky, až se na konec podařilo shromáždit více jak čtyři sta tisíc korun.

Darované peníze budou použity jednak na obnovu a modernizaci vybrané zdravotnické techniky, jednak na dovybavení dětských pokojů. Nový nábytek, LCD monitory, DVD přehrávače a hrací konsole to vše pomůže příjemně strávit, a proto i zkrátit dny nutné hospitalizace našich malých pacientů, jejich rodičů i návštěv.

Klinika dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno patří k největším pracovištím svého druhu nejen na Moravě, ale i v celé republice. Každý rok je zde hospitalizováno více než 4.000 dětí.

Děkujeme všem dárcům i organizátorovi celé akce – restauraci Borgo Agnese – za darované finanční prostředky.

Skupina MAGNUM

buduje a pronajímá prostory pro nadstandardní bydlení i moderní pracovní zázemí. Jedná se o investiční a developerskou společnost zároveň – s českým kapitálem. Hlavním smyslem projektů je pozitivní přínos pro život jejich obyvatel i okolí. Vytváří kvalitní a uživatelsky příjemné prostory pro práci, luxusní bydlení i relaxaci. Díky předchozím aktivitám společnosti Magnum dokázala společnost realizovat více než čtyřicet projektů.

U plus U, spol. s r. o.,

jenž svou činnost zahájila v roce 2001, se dlouhodobě opírá o čtyři pomyslé pilíře. Jsou jimi autopůjčovna, specializovaná farmaceutická autodoprava, celní deklarace a polygrafie.

Keraservis Group a.s.

je obchodní společnost zaměřená na distribuci, projekty a maloobchod v sortimentu obkladů a dlažeb, koupelnového vybavení, interiérů a designu. Na trhu působí více než deset let a spolupracuje převážně s výrobci z Itálie, Španělska, Švédska, Německa, USA i z České republiky.

Facility management bizbuzz, s.r.o.

přináší organizaci jejich zákazníka hodnotu prostřednictvím koordinace několika různých pracovních oblastí, procesů řízení lidí a ucelených dodávacích systémů.bizbuzz, s.r.o. poskytuje širokou škálu vlastními silami zajišťovaných služeb, které lze mnoha způsoby kombinovat podle zákazníkových požadavků. Vytvoření pružného, transparentního a na míru přizpůsobeného řešení FM na základě úzkého dialogu se zákazníkem je rozhodující pro správné nastavení škály služeb, schopné uspokojit proměnlivé potřeby organizace.

Společnost Renocar,

to je BMW, BMW Motorrad, MINI, Opel a Chevrolet na tradičním místě v Brně – Slatině a nově i v Praze – Čestlicích.Společnost Renocar patří k předním autorizovaným prodejcům značek BMW, BMW Motorrad a MINI a poskytovatelům servisu BMW, BMW Motorrad, Mini, Opel a Chevrolet.

Společnost Top Store

zastupuje v České republice a na Slovensku úspěšné italské značky STEFANEL, NAPAPIJRI, MOSCHINO, JUST CAVALLI, ICEBERG a další. V Brně zastupují dvě prodejny NAPAPIJRI na ulici Zámečnická a druhou v OC Olympia. Dále pak prodejnu STEFANEL v Olympii, LIU JO na České ulici a značkový multibrand nesoucí jméno TOP STORE na Veselé 2. Letos v říjnu byl otevřen flag ship store obchod STEFANEL a NAPAPIJRI v Olomouci v obchodní galerii Šantovka.

MEDIATERRANEAN TRADING CENTER OY, s.r.o

majitele Salem Ali Ahmeda je obchodní společností pohybující se na českém trhu již řadu let. Zabývá se převáženě importem zboží, je také na příklad provozovatelem sportovního areálu v Brně – Ivanovicích.

Výjimečný dar výjimečných dárců

 

Zdroj: http://www.traumacentrumbrno.cz/vyjimecny-dar-vyjimecnych-darcu/t4646


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup