vino old porter

Víno Old Porter si oblíbí naprosto každý

Dobré víno si s oblibou dá jistě kdokoliv. Pokud v tomto směru upřednostňujete kvalitu a vytříbenost, zaměřte se na vína Old Porter. Ta samozřejmě mohou pocházet z různých končin světa. V případě lahodné a dominantní chuti ovšem dejte přednost vinařům ze španělské oblasti Montilla – Moriles. Teprve v jejich podání si opravdu pochutnáte.

Vyberte si ze tří typů vín

Když se řekne víno Old Porter, stojí před vámi možnost volby ze tří odlišných druhů vín. Tím pravděpodobně nejznámějším je červený Old Porter, který mimochodem může obsahovat 13 % až 21 % alkoholu. Tento skvělý aperitiv si vychutnáte k sýrům i nejrůznějším dezertům.

Pokud ovšem chcete vsadit na něco jemnějšího, do vašeho hledáčku se dostane Old Porter Pink. Jak už prozrazuje název, jde o růžový typ tohoto vína. Ten se pyšní 12,5 % alkoholu. Sladkost, vyzrálé brusinky a lesk samotného nápoje polahodí oko i chuťové pohárky nejednoho milovníka vinného destilátu.

Nakonec bychom měli zmínit ještě poslední víno Old Porter. Jak asi správně tušíte, má bílou barvu. Jde o Old Porter White Sweet Wine. Dostatečně vyzrálé víno v sudech z amerického dubu obsahující 13 % alkoholu. V jeho případě si pochutnáte na ingrediencích v podání javorového sirupu a kandovaného ananasu.

Objednejte si zásobu vína Old Porter

Všechen výše prezentovaný popis přísluší tomu nejlepšímu, co můžete ze Španělska získat. Název Bodegas Pérez Barquero je určitě jasně vypovídající. Víno Old Porter vyráběné z odrůdy Pedro Ximénez bezpochyby ohromí vaše chutě. Takové víno pochopitelně nehledejte na pultech obchodních řetězců, ale zaměřte se na profesionální dovozce.

Takovým dovozce je společnost BMC Brno, s.r.o., která bez sebemenšího problému bude zásobovat vaši domácí nebo firemní vinotéku. Udělejte si zásobu kvalitního vína Old Porter, po jehož ochutnání nebudete chtít žádné jiné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup