xl kotvicnik capsules exotic herbs 11

Tři životabudiče, které rozhodně musíte vyzkoušet

Chodíte každý večer z práce unavení a druhý den nemáte chuť vstát a absolvovat to celé znovu? Pak můžete změnit práci anebo se zaměřit na co, co vás o energii okrádá. Paradoxně to může být nedostatek pohybu, ale také málo spánku a odpočinku obecně. Abyste nastartovali ozdravné procesy vašeho těla, může využít síly přírodních životabudičů. Které si ale vybrat? Přinášíme přehled těch nejúčinnějších.

Kotvičník je superpotravina

Kotvičník patří ke známým superpotravinám, které si rádi dopřávají spíše muži. To je ale škoda, protože dokáže zvýšit hladinu energie i v ženském organismu. U mužů zvyšuje hladinu ryze mužského hormonu testosteronu. Pánové se díky tomu cítí tak nějak více maskulinně. U žen ale s tímto hormonem kotvičník příliš nehýbá, naopak si rád pohraje s estrogenem, což je ryze ženský hormon, regulující pravidelné pochody ženského těla. Kotvičník působí tedy nejen jako afrodiziakum, dokáže navíc organismu navodit dostatek energie a vitality, což se hodí zejména v období zvýšené zátěže.

Guarana neboli oko božského dítěte

Jihoamerické guaraně je přezdíváno oko božského dítěte nejen kvůli její podobě, tedy tmavému plodu ukrytému v červené skořápce, ale také kvůli jejímu původu, který jihoameričtí Indiáni označují za magický. Guaranu používali lidé již v dávné minulosti, pomáhala jim na cestách za potravou vydržet několikadenní namáhavé pochody bez dostatku jídla. Také zvyšovala jejich odolnost a sílu a napomáhala jim lépe se zotavit z nejrůznějších chorob a úrazů. Vyzkoušejte i vy guaranu, nejen v době rekonvalescence.

Maca – zázrak z peruánských velehor

Kořen peruánské Macy plný vitamínů, minerálů a saponinů a dalších blahodárných látek se konzumuje již po tisíciletí. Znali jej již staří Inkové a z jeho vlastností můžeme čerpat i my. Nejenže působí jako účinné afrodiziakum, postará se také o zvýšení úrovně energie a vitality organismu. Ten posílí koktejlem přírodních výživných látek a postará se tak o jeho dlouhou výdrž i v období vysoké zátěže. Maca obsahuje ze 70 % sacharidy, kromě toho je také plná zdravých rostlinných tuků, podobně jako například avokádo. Právě díky tukům dokáže tělo lépe využít vitamíny a minerály v Mace obsažené.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup