Soutěž senior klubů: SENSEN a Svaz důchodců jdou do finále

      

Pokud máte chvilku času a zájem, hlasujte pro senior klub SENSEN Prachatice v soutěži SENIOR KLUBŮ zadáním webové adresy  http://www.eurobabicka.cz/ .

V pravém sloupci  “Rubrika článků” (pod fotem MISSIS EUROBABIČKA  ČESKÉ REPUBLIKY)  rozkliknout    Soutěž senior klubů a pak  v levé části   Soutěž senior klubů Archiv.  O Prachatickém klubu je v článku    Další představujeme  ” Máme cca 420 platících členů, pořádáme pro členy tzv. pravidelné  seniorské středy ” ……… je třeba označit všech 5 hvězdiček. Hlasování je možné pouze 1x z jednoho počítače (jedné IP  adresy)

MO Svazu důchodců Prachatice:

Předsedkyně Zdena Hrůzová nám k organizaci řekla: „Máme cca 420 platících členů, pořádáme pro členy tzv. pravidelné  seniorské středy / obsah v našem zpravodaji, který najdete na stránkách/, máme také kluby, které mají specifické zaměření v rámci klubu SENSEN – počítačová učebna, Senior taneční country klub, pěvecký soubor Radostné Přátelství, Klub přátel městské knihovny, klub důchodců – cvičení na židlích, prstová jóga. Naše velké stěžejní akce každý rok jsou SENIORSKÉ SPORTOVNÍ HRY A OLYMPIÁDY -VELIKONOČNÍ A VÁNOČNÍ VÝSTAVY PRACÍ NAŠICH SENIORŮ – pekařská soutěž PRACHATICKÁ BUCHTA – každoroční TÝDENNÍ POZNÁVACÍ POBYTY V ČŘ- COUNTRY BENEFIČNÍ VYSTOUPENÍ a mnoho dalších aktivit, které najdete na našich  www.senior-pt.blog.cz Jsme velice aktivní  a  máme  za sebou velkou řadu vystoupení našich souborů SENIOR COUNTRY KLUB SENSEN A pěvecký sbor  RADOSTNÉ PŘÁTELSTVÍ. Vystupujeme nejen v prachatickém regionu, ale i mimo něj, další vystoupení v Praze v Břevnovském klášteře  a také Písecké bráně  v dubnu vystupujeme v Praze na výstavě FORSENIOR.“

I Prachatický Klub SENSEN (MO SD Prachatice) postoupil do další fáze soutěže, ve které budou osobně  kontaktovány řídícím orgánem soutěže.

Kluby jsou postupně navštěvovány a s každým klubem bude natočena reportáž. V Prachaticích budou natáčet reportáž již ve středu.

Reportáže budou zveřejněny a široká veřejnost  bude moci rozhodnout  přidělením svých hlasů, k určení konečného pořadí. Jde i o prezentaci aktivit města.

 

Zdroj: http://www.prachatice.eu/soutez-senior-klubu-sensen-svaz-duchodcu-jdou-do-finale