Sociální pohoda, kouzelník Roman, Lenka a Mia, šašek M a Duo Návraty

      

Sociální pohoda Javorník slaví v Prachaticích již několikátý úspěch. Poprvé s cirkusovým číslem je prachatičtí viděli v Národním domě při Hrách bet hranic, poté na veřejném Fóru Zdravého města Prachatice a ještě jednou je uvidíme ve Štěpánčině parku při dnu rodiny (15. 5.2014).

Nově se na scéně objevuje kouzelník Roman, který vystupoval i v soutěži Česko má talent, a tam prokázal při svých kouzlech, že talent má a pak jej ukázal i nám ve středu 20. 3. 2014 v Prachaticích. Ke svému vystoupení přivolal i dobrovolníky, fotografové sledovali ze všech stran a přesto některá kouzla byla fakt kouzelná.

Lenka Roučková se svým psem Miou vystupuje na různých akcích ve městě, ale především se věnuje seniorům a osobám se zdravotním postižením v rámci canisterapie. Zaujala, tedy obě vystupující zaujaly svým tanečním vystoupením, ze které si vysloužily kytičku a kostičku.

Večerem provázel šašek M, ze kterého se vyklubala Marie Peřinková, koordinátorka Zdravého města Prachatice: „Zábava se podařila, konstatovala“.

Vystoupení hudebního a pěveckého DUA Návraty udělalo krásnou tečku za celým dnem.

Prachatice vyslaly do 65 měst (které zde zastupovali koordinátoři a starostové, zástupci obcí z celé ČR), že se umí bavit.

Zdroj: http://www.prachatice.eu/socialni-pohoda-kouzelnik-roman-lenka-mia-sasek-m-duo-navraty