Sluzby v ramci domaci zdravotni pece

Služby v rámci domácí zdravotní péče

Nevíte, co si pod domácí zdravotní péčí představit? Nebo máte stále zažitou představu, že domácí zdravotní péče zajistí jen převazy ran, maximálně tak aplikaci injekcí? Tak tomu už dávno není. V rámci domácí zdravotní péče jsou poskytovány poměrně komplexní zdravotní služby včetně složitých úkonů jako je parenterální výživa nebo dokonce domácí umělá plicní ventilace. Stonat doma tak může násobně více pacientů, jejichž stav je stabilizovaný a nevyžaduje nutně nepřetržitou nemocniční péči. A nezáleží přitom, zda se jedná o seniory, malé děti či pacienty v produktivním věku.

Zdravotní pojišťovny realizují tzv. pilotní projekty, jichž se účastní i agentury domácí zdravotní péče. Ty pak mohou svým pacientům poskytnout další specializované služby.

Samozřejmě musí agentury splnit přísné požadavky, a tak tyto specializované služby poskytují jen některé agentury a pacient si musí pečlivě vybírat. Agenturou, která je iniciátorem a také účastníkem všech pilotních projektů pro domácí zdravotní péči, je ProCare Medical. Pacientům tak nabízí komplexní portfolio služeb, které se snaží stále doplňovat a vylepšovat. Poskytuje tedy nejen domácí parenterální výživu, domácí umělou plicní ventilaci, ale také převozy sanitou. Pro mnoho pacientů je tato doprava zásadní, protože jen díky plně vybaveným sanitním vozům mohou kdykoli odjet na vyšetření či potřebnou kontrolu, aniž by si složitě domlouvali, kdo z blízkých je odveze.

Pobočky ProCare Medical najdete v Praze, v Hradci Králové, v Liberci, v Brandýse nad Labem a v Přibyslavi. To proto, že si moc dobře uvědomují, jak je důležité, aby zdravotní sestry a lékaři byli nablízku svým pacientům. Máte-li další otázky ohledně domácí zdravotní péče, můžete kouknout na jejich stránky www.procare.cz, nebo si rovnou zavolejte na jejich hotline.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup