samoobsluzna automycka

Samoobslužná automyčka není špatný nápad

Boom automyček s obsluhou má to nejlepší za sebou. Dnešní době vládnou zcela jiná zařízení. Jsou to samoobslužné automyčky, které mají pro jejich majitele jednu nespornou výhodu. Nemusí si jich téměř vůbec všimnout a najímat si obsluhu. Řidiči na druhou stranu ocení to, že si mohou auto umýt rychle a podle svého naprosto sami.

Jak vypadá moderní myčka aut?

Samoobslužná automyčka je ve své podstatě modulární myčkou aut. Takový box má v základu dvě stání a nabízí vše potřebné. Zastřešení, všechnu technologii a automat, na kterém si zákazníci navolí ten vhodný program a umyjí si vůz svépomocí.

Programů má automyčka tohoto typu hned několik. Je to například předmytí, základní mytí, oplach, vosk, ale i závěrečné mytí nebo postřik ráfků. Tohle všechno si obslouží sám řidič bez jakéhokoliv zásahu další osoby. Naopak majitelé budou mít přehledné statistiky o tom, jak je jejich zařízení využíváno, popřípadě, co je nutné doplnit.

samoobsluzna automycka

Klasická myčka aut je dnes opravdu za zenitem a stále častěji můžete na mnoha místech vídat samoobslužné automyčky. Pokud o nich uvažujete jako o investici a výdělečném zařízení, měli byste vědět, na jakého dodavatele se obrátit.

Profesionální automyčky

Zaručenou kvalitou je BKF CarWash. Společnost dodávající modulární a kontejnerové automyčky, které se pyšní úsporným provozem a nabízí toho řidičům opravdu mnoho. Z takové myčky aut můžete udělat nepřetržitou službu, což ocení jistě každý. Na internetovém portálu http://bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/ se lze podívat na konstrukční provedení samoobslužné automyčky a zjistit řadu dalších důležitých informací.

Investujte do tohoto mycího zařízení, které můžete umístit na vhodné místo, kde projíždí spousta řidičů nebo jej využijete jako přidruženou službu pro cokoliv dalšího. Objevte potenciál a přínos novodobých samoobslužných automyček.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup