Reklamní propisky s potiskem zákazníci přivítali

Nikdy jsem příliš ve své firmě neřešil reklamu a vše s ní spojené. Dnes, s odstupem času vidím, že to byla chyba. Reklama je totiž pro správný chod každého podniku velmi důležitá. Manželka mi tak před nedávnem kladla na srdce, ať si nechám vyrobit alespoň reklamní propisky s potiskem naší společnosti, které budu rozdávat zákazníkům v období adventu, jako takový malý prezent. Zpočátku jsem z tohoto nápadu byl trochu rozpačitý, ovšem když jsem se podíval na tržby za minulý měsíc, řekl jsem si, že něco musím začít dělat pro to, aby lidé opět začali navštěvovat mou kavárnu tak často, jako tomu bylo dříve.

Bílá propisovací tužka s barevnými doplňky

Reklamní propisky s potiskem se ujaly

Velmi značný zájem o naše prvotní reklamní propisky s potiskem, mě nenechal chladným. A ač jsem byl vždy k reklamě skeptický, nyní jsem v plné síle poznal její moc. Každý, kdo totiž obdržel za posezení v mé kavárně tento malý dáreček, se další den vrátil a vzal si alespoň kávu s sebou anebo malý zákusek do práce. Milé úsměvy spokojených a nyní již také obdarovaných zákazníků na sebe nenechali dlouho čekat a nedávno jsem dokonce viděl jednu paní, která k nám chodí ráda na latte, jak si z kabelky na poště vytahuje naši propisku a podepisuje doporučené psaní. I tento okamžik mě velmi pohladil na duši a ujistil mě, že reklama a reklamní předměty vůbec nejsou marným nástrojem.

Plánujeme další reklamní předměty

V mezičase, kdy se budou zajíždět reklamní propisky s potiskem, máme v plánu nechat zhotovit další reklamní předměty. Nyní uvažuji na sadou psacích potřeb s naším sloganem, které chci darovat svým zaměstnancům, kteří jsou se mnou v podnikání takřka od samého začátku. Přece jen, bez nich by to nešlo. Na začátku nového roku se chci pustit do dalšího projektu, který bude zahrnovat nové reklamní logo na propisky, čímž oživíme svou nabídku. Odměna poté nemine nikoho, kdo se v naší kavárně zastaví a bude se řadit mezi stálého zákazníka. Kdo by nechtěl k dobré kávě a dortíku dostat ještě něco navíc, není tomu tak?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup