Proč nemít tradiční účet za 179 Kč?

      

K Tradičnímu účtu nabízí banka zákazníkům ještě bonus tří hodin strávených na pobočce měsíčně. Online banka Zuno však ve skutečnosti kamenné pobočky, kde by zákazníci mohli trávit čas, vůbec nemá.

„Potrpíte si na chození na pobočku, papírové výpisy a obsáhlé sazebníky?“ ptá se Zuno na svých stránkách.  „Pak by se vám zřejmě hodil tradiční účet, za který měsíčně zaplatíte 179 Kč. Navíc můžete strávit spoustu hodin čekáním na pobočkách,“ odpovídá si banka.

Po rozkliknutí  odkazu na tento fiktivní účet se ale objeví vysvětlující replika: „Takový účet ale v Zuno nenajdete. Co to raději zkusit s námi po novém? Účet Plus obsahuje vše, co od bankovního účtu můžete očekávat, a ještě vychytávky navíc.“

„Miliony lidí stále setrvávají ve starých bankách a platit poplatky jim připadá normální. Člověk si však mnohé věci uvědomí, až když je může reálně porovnat v jeden čas a na jednom místě. Ten kontrast je až komický,“ říká šéf marketingu online banky Zuno Bohdan Fedor.

Protipólem tohoto Tradičního účtu je v Zuno účet Plus. Klienti mají zdarma všechny výběry ze všech bankomatů nad 1000 Kč v ČR a v zahraničí dokonce bez omezení, bezkontaktní kartu s pojištěním, online a mobilní bankovnictví s extra službami nebo odeslané SEPA platby.

Samozřejmě zdarma je vedení účtu, přijaté a odeslané domácí a přijaté zahraniční platby, trvalé příkazy a inkasa, měsíční výpis e-mailem, až 10 spoření, jedno spoření Plus a 50 vkladů. Klient získá účet Plus zdarma, stačí zaplatit kartou měsíčně 3 000 Kč a více.

750 korun jako dárek k novému účtu, a není to apríl

Zuno navíc na 1. dubna připravilo akci, která však není aprílová. Každý nový klient, který si dnešní den založí bezplatný účet Plus, dostane jako dárek 750 korun rozložený do tří měsíčních splátek. Stačí k tomu pouze to, když zaplatí měsíčně 3000 korun kartou.

Zdroj: http://www.zuno.cz/o-nas/media/tiskove-zpravy/detail.dot?id=157f4873-634c-47b2-b266-da0609ae1654