Praha připravila novou výtvarnou soutěž pro děti „Praha jako malovaná“

      

Foto: www.oppa.cz

Odbor evropských fondů pražského magistrátu připravil výtvarnou soutěž pro děti ve věku od 5 do 12 let. Soutěž probíhá na speciální webové aplikaci, kterou zájemci naleznou na internetových stránkách www.oppa.cz a www.oppk.cz v sekci „Soutěž“, kde jsou také zveřejněna podrobná pravidla soutěže.

  • 28. duben 2014

Pomocí interaktivní aplikace děti svá díla nejen vytvoří, ale také zaregistrují. Následně budou díla posouzena odbornou porotou složenou z řad umělců, zástupců magistrátu a pedagogů, kteří vyberou deset nejzdařilejších obrázků a autory ocení ročními rodinnými vstupenkami do pražské ZOO,“ uvádí radní Eva Vorlíčková, která zodpovídá za agendu evropských fondů.

Soutěž probíhá od 28. dubna 2014 do 18. května 2014. Ceny předají vítězům zástupci Magistrátu na „Dětském dnu s EU fondy pro Prahu,“ který se uskuteční 31. května 2014 na Ladronce a jehož pořadatelem je také odbor evropských fondů. Na tuto akci jste všichni srdečně zváni.

Zdroj: http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistrat/tiskovy_servis/tiskove_zpravy/praha_pripravila_novou_vytvarnou_soutez.html


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup