Brita Maxtra filtr 1 ks

Novinka od společnosti Brita vyčistí vaši pitnou vodu jako mávnutím kouzelného proutku

Rádi byste konzumovali výhradně čistou kohoutkovou vodu bez nepříjemné pachuti chlóru a obsahu těžkých kovů, vodního kamene, pesticidů a dalších pro tělo ne příliš vhodných látek? A rádi byste kvalitní vodu nabídli i vlastním dětem? Pak se zaměřte na systémy filtrující kohoutkovou vodu a vytvářející z ní koktejl zdraví, který podpoří vaše každodenní aktivity.

Moderní filtrační patrony do vašich oblíbených filtračních konvic

Inovovaná filtrační technologie skrývající se ve filtračních patronách Brita Maxtra Plus je založena na využití přírodního filtračního materiálu obsaženého v kokosových skořápkách v kombinaci s mikročásticemi aktivního uhlíku, které mají ve srovnání s předchozím modelem větší plochu a zvyšují tak účinnost filtrace. Přitom ve vodě zůstane vysoké množství tělu prospěšných minerálů, jako například vápník nebo hořčík. Nová technologie Micro Flow navíc výrazně zlepšuje chuť vody a tím vás bude podvědomě nutit k tomu, abyste dodržovali svůj pitný režim a udržovali tělo hydratované.

Napijte se čisté přefiltrované vody nebo z ní připravte kávu s dokonalou chutí

Vodu z filtrační konvice lze využít jak k přímé konzumaci, tak k přípravě studených či teplých nápojů. Budete-li ve vaší varné konvici nebo kávovaru pravidelně používat přefiltrovanou vodu, prodloužíte tak jeho životnost díky tomu, že se v něm nebude v takové míře usazovat vodní kámen ani další nečistoty, které by bylo potřeba odstraňovat. A pokud se přece jen zbytky solí ve vašem zařízení pracujícím s teplou vodou usadí, jednoduše je odstraníte pomocí praktických čistících tablet Krups, které jsou specializované na eliminaci mastnoty, nečistot a vodního kamene z kávovarů a dalších zařízení na přípravu teplých nápojů, tedy i z běžných či rychlovarných konvic.

Základem opravdu chutné kávy je vysoce kvalitní voda

Právě dokonale čistá voda zbavená všech nežádoucích látek vám pomůže udělat si z vaší chvilky s kávou nezapomenutelný okamžik. Díky absenci kontaminujících látek vynikne plně aroma nápoje a již samotná příprava kávy se stane gurmánským zážitkem. Nenechte si jej ničím pokazit a chuťově skvělou vodu doplňte kávovými zrny extra třídy a o dokonalou chvilku uprostřed všedního dne máte postaráno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup