NOVÁ KAMPAŇ ZUNO: NEJVÝHODNĚJŠÍ PŮJČKA NA TRHU

      

„Když se rozhodnete cokoliv koupit, díky naší půjčce můžete mít nižší splátky. Na porovnání s půjčkami ostatních bank odkazujeme i ve zbrusu novém TV spotu. Více o výši měsíčních splátek je možné najít na naší webové stránce,“ říká Bohdan Fedor, šéf marketingu online banky ZUNO.

Reklamní spot o délce 25 sekund budou vysílat TV NOVA, NOVA CINEMA A FANDA až do konce března. Zároveň bude běžet i 15sekundový sestřih. Media mix obsahuje rovněž online podporu, která bude zahrnovat bannery, PPC a CRM. Spuštění online kampaně je naplánováno na 3. března.

ZUNO ve stejném čase uvádí i spot na pojištění s PŮJČKOU PLUS o délce 15 sekund se sloganem Když něco špatně dopadne a budete mít problém se splátkou, pojištění vám ulehčí splácení. Pojištění proti neschopnosti splácet půjčku totiž nyní získávají klienti ZUNO zdarma.

Dívky, které na míčích cvičily pilates v první reklamě na účet Plus, vystřídá v půjčkovém spotu pár, který se rozhoduje o investici do domácnosti a hipster, kterému se přihodí nehoda ve vlastním obýváku.

Online banka ZUNO přišla se svěžím konceptem komunikace začátkem tohoto měsíce, kdy spustila novou televizní kampaň. Ta je postavena na několika běžných životních situacích, ve kterých poukazuje na jednoduchost bankovních operací za pomoci internetu a mobilního telefonu. Kampaň připravila Zaraguza Digital, reklamní agentura, která je partnerem banky od května 2012, ve spolupráci s režisérem Jurajem Štěpkou. Nákup mediálního prostoru zabezpečila ZenithOptimedia.

 

zdroj: http://www.zuno.cz/o-nas/media/tiskove-zpravy/detail.dot?id=0540923e-0504-410a-994e-80cde1b180a3