Nemocnice Třebíč rozšiřuje nabídku ordinačních hodin a eAmbulanci

logo_nemocnice_trebicNemocnice Třebíč, příspěvková organizace, v květnu aktuálně rozšiřuje ordinační hodiny ambulantních služeb a eAmbulanci, tedy elektronického objednávání pacientů do odborné infekční ambulance. Ordinační hodiny vyhrazené pro elektronicky objednané pacienty jsou stanoveny na čtvrtek pro tři pacienty. Současně dochází od května 2014 k prodloužení ordinačních hodin v úterý od 14:00 do 17:00 hod. V tuto dobu ordinuje primář infekčního oddělení MUDr. Zbyšek Pospíšil. Ordinace se nachází v 2. nadzemním patře původní zástavby pavilonu M. „Pro odpolední rozšíření ordinačních hodin jsme se rozhodli v rámci zvyšování kvality služeb. Vycházíme tak vstříc požadavkům našich pacientů, kteří v tomto případě nemusí řešit ošetření s nutností uvolnění ze zaměstnání,“ uvedla jeden z důvodů specifických ordinačních hodin ředitelka Nemocnice Třebíč Eva Tomášová.

Klienti Nemocnice Třebíč mohou využívat službu eAmbulance prostřednictvím internetu, telefonu nebo při osobní návštěvě recepce nemocnice v pavilonu M. Výhodou je možnost objednávat se 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce. Objednat se do vybraných specializovaných ordinací je možné přes internetovou adresu www.eambulance.cz.
Využívání systému elektronických rezervací je velice jednoduché. Klient se přes webové rozhraní eAmbulance přihlásí do systému prostřednictvím rodného čísla a unikátního PIN kódu. Ten získá při jediné osobní návštěvě kontaktního centra v recepci Nemocnice Třebíč (nebo v ostatních krajských nemocnicích). Po přihlášení do systému si klient vybere konkrétní nemocnici, ambulanci popř. i lékaře, termín návštěvy a požadovaný čas vyšetření. Pacient je následně informován o provedené rezervaci prostřednictvím SMS nebo mailu. Systém ho automaticky upozorní ještě v den před plánovanou návštěvou ambulance.

Telefonní spojení na kontaktní centrum Nemocnice Třebíč/recepci nemocnice: 568 809 111
Webová stránka eAmbulance, prostřednictvím které se lze objednat: www.eambulance.cz

Nemocnice Třebíč v současné době nabízí služby prostřednictvím eAmbulance v osmi specializovaných ambulancích. V nejbližší době budou do systému elektronického objednávání přidávány další. O rozšíření služby bude vedení nemocnice informovat v místním tisku a na www stránkách nemocnice.

Zdroj: http://www.nem-tr.cz/cze/archiv-aktualit/tiskove-zpravy-nemocnice/nemocnice-trebic-rozsiruje-nabidku-ordinacnich-hodin-a-eambulanci_276/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup