Nebankovní půjčky získávají na rostoucí popularitě

Ještě před pár roky by pravděpodobně nikoho nenapadlo, že by si šel půjčit někam jinam, než do banky. Ty totiž jsou zárukou vysoké bezpečnosti, profesionality a férovosti. Doba jde ale neustále dopředu a na trhu přibývají další a další nebankovní společnosti, které se stávají silným konkurentem bankovních institucí.

Na mysli máme především velké hráče s letitou tradicí, u nichž máte záruku, že dostanete kvalitní a zajímavé služby. A právě o těchto subjektech pojednává tento článek. Krátké seznámení s tím, co všechno vám přináší spolehlivý nebankovní segment a jak se vyhnout tomu podvodnému a nekalému.

Rozeznejte nevýhodné půjčky

Na počátku všeho byste si měli udělat jasno v jedné podstatné věci. Musíte dokázat nalézt rozdíl mezi nekvalitním a kvalitním nebankovním poskytovatelem. Teprve poté se zařadíte ke spokojeným klientům a budete moci prezentovat kladné zkušenosti s danými firmami.

Řiďte se pár uvedenými pravidly a určitě nešlápnete vedle.

  • Sbírejte reference od ostatních zákazníků
  • Dejte přednost pouze jasně daným a transparentním obchodním podmínkám
  • Pohlídejte si hodnotu RPSN a jakékoliv skryté poplatky

Na základě tohoto budete schopni rozeznat spolehlivou společnost. Jejichž výčet je například na internetovém portálu http://vsepujcky.cz/.

Proč zvolit nebankovní půjčky?

Ve prospěch těchto subjektů hovoří bezpochyby rychlost vyřízení celého procesu. To je způsobeno tím, že o úvěry je možné žádat z pohodlí domova či kanceláře na internetu. Jednoduchá online žádost je vstupní branou ke schvalovacímu procesu, jehož délka trvání je v řádu několika minut.

Jen málokterá banka vám poskytne peníze obratem, popřípadě doručí vyšší finanční obnos na bankovní účet do 24 hodin.

To je však pouze ochutnávka výhod spojených s nebankovními půjčkami.

  • Neplatíte poplatky za vyřízení a vedení úvěrového účtu
  • V případě potřeby lze prodloužit či změnit datum splatnosti
  • Při opakované žádosti se nabízí lepší úroková sazba

Úrok je zároveň pomyslným nedostatkem tohoto segmentu. Jeho o něco vyšší hodnota oproti klasickým bankám je ale kompenzována zmiňovanou rychlostí a administrativní nenáročností.

Vyzkoušejte první půjčku zdarma

Využijete-li nebankovní úvěry z portálu http://vsepujcky.cz/, čeká na vás ještě jeden příjemný bonus, jímž je první půjčka zdarma u některých poskytovatelů. S pomocí této služby si vyzkoušíte, jak vše funguje, a to zcela bezplatně.

O kvalitách této finanční oblasti vás mimo jiné mohou přesvědčit nejenom všechny tyto výhody, ale přímo konkrétní nabídky jednotlivých společností. Pro příklad jsme vybrali tři oblíbené půjčky, s nimiž docílíte odlišných finančních částek.

  • CreditPortal půjčka s úrokem od 0,1 % za den až 30 000 Kč
  • Zaimo půjčka s úrokem od 1 % za den až 25 000 Kč
  • cz půjčka s úrokem od 10 % za den až 15 000 Kč

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup