Konferenci rozšíří doprovodný program

Evropské město sportu pořádá v pátek 28. února od 8.30 hodin konferenci pro širokou veřejnost. Jejím cílem je otevřít diskusi, která má pomoci s přípravou sportovních projektů ve městě, regionu i České republice.

Program konference bude rozšířen o doprovodný program. O ten se postarají studenti Lékařské fakulty Ostravské univerzity a mezinárodně působící organizace mediků IFMSA CZ v nákupním středisku Avion Shopping park.

Město Ostrava je zřizovatelem základních škol, podporuje ale také střední a vysoké školy. Už od počátku také intenzivně podporuje Lékařskou fakultu Ostravské univerzity v Ostravě. A právě mladí medici se postarají o zmiňovaný doprovodný program konference.  „Studenti veřejnosti na svém stanovišti v obchodním centru nabídnou instruktáž první pomoci, výživové poradenství, měření, tuku a měření tlaku. Můžete tady například zjistit, jak jste náchylní ke vzniku civilizačních chorob. Rodiče s dětmi pak určitě potěší „Nemocnice pro medvídky“, ve které se děti hravou formou zbavují obav z lékaře.“, prozradil náměstek primátora Martin Štěpánek.

To vše bezplatně. Budoucí lékaři budou na stanovišti v obchodním centru v pátek 28. února od 10 do 18 hodin.

Zdroj: http://www.ostrava.cz/cs/o-meste/tiskove-zpravy/konferenci-rozsiri-doprovodny-program


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup