J&T BANKA nabízí klientům možnost investovat do jejího rozvoje

      

TiskOd počátku září nabízí J&T BANKA, nejdynamičtěji rostoucí finanční instituce na trhu, investorům možnost podílet se a investovat do jejího dalšího rozvoje. Nabídku produktů rozšířila o šestiletý podřízený vklad s roční úrokovou sazbou 5,1 %.

„Za posledních 5 let se nám podařilo ztrojnásobit nejen základní jmění, ale i bilanční sumu, která v současné chvíli činí více než 89 miliard korun. Rosteme rychleji než ostatní a díky kvalitnímu managementu a know-how máme na našem trhu pevné místo. Ve všem co děláme, hledáme maximální komfort a zhodnocení, o které se se svými klienty dělíme. Nyní mají možnost spolu s námi investovat do naší vize a rozvoje,“ říká Igor Kováč, člen představenstva J&T BANKY a dodává: „Podřízené vklady využijeme ke druhotnému navýšení kapitálu, tak abychom stávající přebytek volné likvidity plynoucí z vysoké poptávky po našich vkladových produktech, mohli poskytnout na úvěrové financování zajímavých projektů a investic.“

Podřízený vklad je 6letou investicí s pevně stanovenou lhůtou trvání bez možnosti dřívějšího ukončení. Je určena těm, kteří věří vizi a managementu banky a jsou ochotni otevřít se na riziko banky. Podřízený vklad je možné zřídit od 500.000 Kč, úrok je vyplácen ročně. Na tento vklad se nevztahuje zákonné pojištění vkladů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup