Ručníky osušky HOTEL LUX vysoká gramáž

Hotelová zařízení vyžadují kvalitní textilie

Každý hotelový host očekává služby v té nejvyšší kvalitě. Proto je zapotřebí vybavit hotelové zařízení pouze prvotřídními textilními doplňky.

Hotelová zařízení vyžadují bavlněné textilie

Žádný hotel se neobejde bez základního textilního vybavení, které má hostům zpříjemnit pobyt a dát pocit útulného domácího prostředí. Bytový textil, který je součástí všech hotelových zařízení, by mělo vynikat nejen po estetické stránce, ale musí být také dostatečně odolné při časté údržbě.

  • Hotelové povlečení je tedy zapotřebí volit ze stálobarevného materiálu s vysokou gramáží.
  • Tento fakt zajistí odolnost i při opakovaném praní a mandlování.
  • Velice praktické je povlečení z bavlněného krepu, které má tu výhodu, že se nemusí žehlit či mandlovat.
  • Ušetříte tedy nejen čas, ale i náklady, které můžete investovat do dalšího vybavení.

Do hotelových zařízení se většinou volí jednobarevné hotelové povlečení, které vypadá velice decentně a doplní každý hotelový pokoj. Nemusí to být ale pravidlem. Jemný vzoreček nemusí být rozhodně na závadu.

  • Kvalitní hotelové povlečení využívají i provozovatelé ubytoven a penzionů, kteří chtějí zajistit svým hostům prvotřídní služby.

Ručníky, které budou vaše hosty hýčkat

Další součástí bytového textilu, která je pro hotelové zařízení rovněž nezbytnou, jsou hotelové ručníky. Vzhledem k zásadám dodržování dostatečné hygieny, je zapotřebí, aby se daly ručníky prát i při vyšších teplotách. Proto jsou dobrou volbou jednobarevné ručníky, které mohou být ozdobeny decentní bordurou. Tyto kvalitní froté ručníky je možné prát i na 95 °c a sušit v sušičce.

  • Investice do nekvalitních a levných ručníků se rozhodně nevyplácí.
  • Ručník se zapranými skvrnami nebo zašedlý ručník by asi žádnému provozovateli hotelového zařízení dobrou vizitku neudělal.

Kvalitní hotelové ručníky nebo osušky z bavlněného froté budou příjemné pro vaše hosty i z toho důvodu, že vynikají vysokou savostí a příjemným pocitem při styku s pokožkou. Jsou také anti alergenní, proto se nemusíte obávat o zdraví svých klientů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup