Hotelová zařízení vyžadují kvalitní textilie

Každý hotelový host očekává služby v té nejvyšší kvalitě. Proto je zapotřebí vybavit hotelové zařízení pouze prvotřídními textilními doplňky.

Hotelová zařízení vyžadují bavlněné textilie

Žádný hotel se neobejde bez základního textilního vybavení, které má hostům zpříjemnit pobyt a dát pocit útulného domácího prostředí. Bytový textil, který je součástí všech hotelových zařízení, by mělo vynikat nejen po estetické stránce, ale musí být také dostatečně odolné při časté údržbě.

  • Hotelové povlečení je tedy zapotřebí volit ze stálobarevného materiálu s vysokou gramáží.
  • Tento fakt zajistí odolnost i při opakovaném praní a mandlování.
  • Velice praktické je povlečení z bavlněného krepu, které má tu výhodu, že se nemusí žehlit či mandlovat.
  • Ušetříte tedy nejen čas, ale i náklady, které můžete investovat do dalšího vybavení.

Do hotelových zařízení se většinou volí jednobarevné hotelové povlečení, které vypadá velice decentně a doplní každý hotelový pokoj. Nemusí to být ale pravidlem. Jemný vzoreček nemusí být rozhodně na závadu.

  • Kvalitní hotelové povlečení využívají i provozovatelé ubytoven a penzionů, kteří chtějí zajistit svým hostům prvotřídní služby.

Ručníky osušky HOTEL LUX vysoká gramáž

Ručníky, které budou vaše hosty hýčkat

Další součástí bytového textilu, která je pro hotelové zařízení rovněž nezbytnou, jsou hotelové ručníky. Vzhledem k zásadám dodržování dostatečné hygieny, je zapotřebí, aby se daly ručníky prát i při vyšších teplotách. Proto jsou dobrou volbou jednobarevné ručníky, které mohou být ozdobeny decentní bordurou. Tyto kvalitní froté ručníky je možné prát i na 95 °c a sušit v sušičce.

  • Investice do nekvalitních a levných ručníků se rozhodně nevyplácí.
  • Ručník se zapranými skvrnami nebo zašedlý ručník by asi žádnému provozovateli hotelového zařízení dobrou vizitku neudělal.

Kvalitní hotelové ručníky nebo osušky z bavlněného froté budou příjemné pro vaše hosty i z toho důvodu, že vynikají vysokou savostí a příjemným pocitem při styku s pokožkou. Jsou také anti alergenní, proto se nemusíte obávat o zdraví svých klientů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup