Hotel pro rodiny s dětmi je skvělým místem pro zimní dovolenou

Pokud jste so rozhodli pro zimní dovolenou na horách, zkuste navštívit tuzemské lokality. Proč utrácet tolik peněz za předražené Rakousko, Švýcarsko či ostatní zahraniční země? I u nás se dá přeci zažít světový zážitek a objevit krásná zimní příroda za zlomek toho, co by vás to stálo jinde. Navštivte hotel pro rodiny s dětmi v Benecku a přesvědčte se sami.

Na dovolenou i s těmi nejmenšími

Pokud máte malé miminko a považujete tento fakt za nutnou překážku jakékoli dovolené, jste na omylu! I tak si můžete užít rodinnou pohodu v hotelu pro rodiny s dětmi v Benecku. K dispozici zde totiž máte nejenom přebalovací pult, ale také je samozřejmostí zapůjčení postýlky, kočárku, koupací vaničky či ohrádky. Dětskou výživu si můžete jednoduše přiobjednat, když vám dojde, nemusíte rychle jezdit někde shánět jídlo do obchodu. Pro přípravu je zde k dispozici mikrovlnka.

domaci kuchyne

Aktivní dovolená

Pokud jste se rozhodli vydat s partnerem na dovolenou sami nebo máte děti již odrostlejší, jistě byste měli navštívil lyžařská střediska v Krkonoších, která jsou proslulá nejenom u nás, ale také i v zahraničí. Snow park v Benecku, který se nachází kousek od hotelu pro rodiny s dětmi, nabízí podmínky prakticky pro každého lyžaře. Jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé či již opravdu „otrkané“ lyžaře. Nedostatku sněhu se obávat nemusíte díky možnosti umělého zasněžování. A pokud chcete zažít romantiku, vydejte se na večerní lyžování.

Lyže či běžky?

Pokud vás sjezdové lyžování zase tolik nechytlo, i pro vás je připravena varianta – a to běžky. V okolí hotelu se nachází oblíbené běžkařské stopy, po kterých se můžete vydat vstříc dechberoucí přírodě a užít si romantických výhledů na zasněžené pláně i lesy.

A kam se na zimní dovolenou vydáte vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup