HOBBY Jaro 2014 nabízí mobilní poradnu podpory zdraví i vystoupení prachatických seniorů

Doporučujeme: Pracovníci Poradny podpory zdraví a zdravého životního stylu, Národní sítě podpory zdraví, z. s. – České Budějovice – vás zvou na DNY ZDRAVÍ na VÝSTAVIŠTI ČESKÉ BUDĚJOVICE. Máte zájem zjistit jak efektivně začít hubnout nebo se zdravě stravovat a cvičit? Chcete znát svou hladinu celkového cholesterolu, chcete ověřit váš krevní tlak a tak zjistit riziko vzniku srdečně – cévních onemocnění? Potřebujete konzultaci a nevěříte informacím z tisku, či internetu? Zajímáte se o prevenci zdraví a potřebujete potvrdit správnost vašich rozhodnutí? Máte zájem o analýzu vaší tělesné kompozice? Máme pro vás řešení!  Měření + krátká intervence pro vás!  Ve dnech 14. – 18. května 2014 najdete naše pracoviště MOBILNÍ PORADNY PODPORY ZDRAVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU na novém místě – přímo za hlavní branou vpravo – u stanoviště zdravotnické služby, několik kroků od pracoviště rozhlasu. Návštěvníci obdrží rovněž informace o celostátních osvětových kampaních zapsaného spolku Národní síť podpory zdraví na ochranu a podporu veřejného zdraví (aktivizační projekty pro seniory, projekty podpory zdraví pro děti mladšího školního věku, krátké intervence v pracovně lékařské péči atd.)

Jinak Hobby Jaro 2014 v Českých Budějovicích je již 23. ročník výstavy prezentující nářadí a zařízení pro hobby a zahradu, rostliny a semena, stavebnictví, vytápění, klimatizaci, ekologii, komunální a úklidovou techniku, zařízení a vybavení bytu, domu, potřeby pro domácnost, elektrické spotřebiče, vaření a kuchyňské potřeby, hračky, modelářství, potřeby pro sport a volný čas, chovatelství, propagační a dárkové předměty, textil, oděvy, doplňky.

Zdroj: http://www.prachatice.eu/hobby-jaro-2014-nabizi-mobilni-poradnu-podpory-zdravi-i-vystoupeni-prachatickych-senioru


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup