CRABDANCE – DVOJNÁSOBNÍ VÍCEMISTŘI A DRUZÍ VÍCEMISTŘI ČECH

Taneční studio Crabdance o.s. se zúčastnilo MČ v Chrudimi, v kategorii JUNIOR a o týden později MČ v Praze,  v kategorii BABY a DĚTI, kam postoupilo z regionálního  kola JČ z prvních míst. Celý taneční maraton dopadl pro studio CRABDANCE  velmi úspěšně. Tanečníci postoupili  na MČR s tituly dvojnásobní vicemistři  a druzí vicemistři Čech.

 V kategorii JUNIOR ( 12 až 16 let) slavila velký úspěch choreografie Moniky Kobanové ” BACK IN TIME”, která v disciplíně freestyle/show soutěžila v jeden den na tři postupová kola. Z 18 tanečních skupin se probojovala v úžasné taneční konkurenci až do třetího kola mezi 5 nejlepších a  v nočních hodinách, v závěru tanečního maratonu, získala titul vicemistrů v  disciplíně freestyle. Děti v choreo “BACK IN TIME” nastoupily prvním rokem ve věku 10 -12 let mezi  JUNIORY do 16 let a patřily tak mezi nejmladší účastníky.  Umístění bylo pak velkým překvapením a o to větší radost panovala při vyhlášení jak mezi dětmi, tak mezi rodiči a jejich fanoušky. Další choreografie Moniky a Veroniky Kobanové v kategorii JUNIOR “DOKÁŽE TĚ OVLÁDNOUT” se pokusila  probojovat  mezi EDA  LIZE,mezi profi týmy a podařilo se. Postoupila mezi pět nejlepších choreografii a postoupila na MČR z nejlepších míst.

V kategorii BABY do 8 let zabojovala choreografie Moniky Kobanové “JAK SE PAŘÍ NA HALLOWEEN” s dalšími osmi týmy v disciplíně freestyle/show. Z devíti soutěžních skupin se podařilo postoupit do druhého kola mezi 5 nejlepších a v závěru získala 2.MÍSTO , titul vicemistři v disciplíně freestyle/show. Nejmenší tanečníci studia Crabdance se po vyhlášení právem vrhli rodičům kolem krku se srdečným  úsměvem a radostí, která některým vydržela až do nočních hodin při odjezdu domů.

V kategorii DĚTI do 11 let zkusila štěstí choreografie Moniky Kobanové ” KOLOTOČ NÁLAD” V EDA LIZE , opět mezi profi  týmy. Z devíti  choreo  se studio CRABDANCE  protančilo do  druhého kola mezi 5 nejlepších. Tento výsledek znamenal pro tanečníky v kategorii výběrových škol veliký úspěch. Při vyhlašování výsledků byly tak emoce na pravém místě a 3.MÍSTO pro choreo KOLOTOČ NÁLAD znamenal slzy štěstí pro všechny tanečníky  právem. V této kategorii byly známky poroty velmi vyrovnané.  Všech devět skupin předvedlo  skvělé taneční výkony i přes vyčerpání, které ke každé takové soutěži neodmyslitelně patří a všem tanečníkům bez rozdílu na věk patří vždy velký obdiv.

V nejbližších dnech bude Taneční studio Crabdance reprezentovat město Prachatice na MČR v Praze a dalších tanečních soutěží,např. v Pardubicích a v Hronově.

Zdroj: http://www.prachatice.eu/crabdance-dvojnasobni-vicemistri-druzi-vicemistri-cech


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup