Sháníte bydlení v Praze? Nové projekty od FINEPU se vám budou zamlouvat!

Praha je místem vskutku zaslíbeným. V posledních letech zde roste jeden developerský projekt za druhým a některé z nich naprosto mění původní charakter dané lokality. Pokud si pohráváte s myšlenkou na přestěhování do nového bytu, mohly by vás zajímat nejnovější projekty, za kterými stojí česká společnost FINEP.

Společnost FINEP působí již od roku 1995 a za dobu své existence postavila více než 8000 bytů. V portfoliu najdete desítky úspěšných rezidenčních projektů, špičkové administrativní budovy i revitalizace velkých územních celků. Zkušenosti předního tuzemského developera vždy garantují maximální spokojenost budoucích obyvatel.

Nové byty na Praze 10 „Nad Přehradou“

Některá místa jsou jako stvořená pro rodiny s dětmi a současně i pro milovníky sportu a vyznavače klidného bydlení. Patří mezi ně také byty Praha 10, které FINEP postavil v Hostivaři. Developerský projekt „Nad Přehradou“ snoubí kvality pečlivě vybrané lokality s vysoce promyšleným projektem a zajímavými dispozicemi jednotlivých bytů.

Infozcech_cz_finep_cz_01Více než 141 nových bytových jednotek v bezprostřední blízkosti Hostivařské přehrady nabízí vysoký standard bydlení. Občanská vybavenost, široké možnosti kulturního a sportovního vyžití a vynikající dopravní dostupnost do ostatních městských částí jsou samozřejmostí.

Nové byty na Praze 5 v „Britské čtvrti“

Neméně zajímavé jsou i nové byty Praha 5, které vznikly v rámci projektu Britská čtvrť. Konkrétně jde o prodej bytů ve čtvrté a šesté etapě. Na své si však přijdou také zájemci o družstevní bydlení, pro které budou připraveny bytové jednotky v létě 2015.

Infozcech_cz_finep_cz_02Bydlení v Britské čtvrti je bezpečné a maximálně komfortní. Parkování, které je řešeno podzemními garážemi, je pod neustálým dohledem kamer. V domech jsou bezbariérové vstupy a moderní výtahy, ve vnitrobloku se nachází klidová zóna se zelení, stromy a lavičkami. A nezapomnělo se ani na děti, které si mohou hrát na nově vybudovaném hřišti.

Pokud se vám nové byty od developera FINEP líbí, nemeškejte. Jako vždy o ně bude zvýšený zájem. Případně si prohlédněte také ostatní developerské projekty Praha, které dosahují stejných kvalit jako výše zmíněné rezidenční komplexy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup